Юношите на Левски до 17 години завършиха 1:1 като гост на Хебър в мач от 21-ия кръг на Елитната група.

На стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик "зелените" откриха резултата още в началото на мача, когато се разписа Георги Благов, а точен за „сините“ бе Преслав Бачев в 80-та минута след подаване на Марио Дадаков.

Воденият от треньора Виктор Димитров е на четвърто място в класирането с 46 точки и вече изостават на 5 пункта от върха. Пазарджиклии пък изместиха Розова долина от предпоследната позиция и са 14-ти. Следващият уикенд Левски ще мери сили като домакин на Септември в дербито на кръга, а юнаците на Йордан Чолов ще гостува във Варна на Спартак.

Съставът на Левски: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 3. Георги Русинов (70 – 17. Кристиан Красимиров), 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Александър Божилов, 8. Кристиан Чачев, 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров, 11. Георги Христанов.