Черно море победи Левски с 1:0 в мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години. Единствения гол в мача реализира Наско Янков с глава след корнер в 22-рата минута. Малко преди това Павел Труфев с глава нацели гредата. Николай Златев пък изпусна сам срещу вратаря. Последната минута на първото полувреме Галин Григоров записа блестящо спасяване и запази резултата непроменен.

През втората част варненци отново бяха по-дейни на терена и създаваха опасности пред вратата на “сините”, но Иван Томов, Марин Петков, Тони Иванов и Теодор Тотев пропуснаха да отбележат. В края на срещата се наложи Галин Григоров да се намесва и да спаси вратата си от гол. Стражът на варненци отрази удар с глава в последната минута на двубоя.

В следващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Павел Труфев, Наско Янков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Теодор Тотев, Николай Златев, Иван Томов, Тони Иванов, Марин Петков (Ангел Дочев, Симеон Николов, Валентин Касабов, Мартин Илиев, Берк Бейхан, Жечко Йорданов, Николай Трифонов).