Лудогорец (Рз) - Черно море (Варна) оформиха дербито при юношите (старша възраст, родени 2004) в турнира за Купата на БФС, реши днешният жребий в централата. Левски, Славия и ЦСКА 1948 се разминаха в жребия. 

Актуалният носител на трофея и участник в 1-ия кръг на младежката Шампионска лига Септември (Сф) се падна със Спартак (Варна). 

При юношите (младша възраст, родени 2006) правят впечатление двойките Лудогорец - Славия, Берое - Септември (София) и Левски - Локомотив (Пловдив). 

При децата (родени през 2008-а година) Черно море (Варна) има ново тежко изпитание - най-напред гостува на Локомотив (Пловдив). Етър Вт ще срещне ЦСКА-София, а Национал и Септември оформят столично дерби. 

Юноши (старша възраст, родени 2004): 

Берое (Стара Загора)- Ботев (Враца), втората среща е с начален час 10.30 часа
Септември (София)- Спартак 1918 (Варна), първата среща е на 23-и октомври
Лудогорец (Разград)- Черно море (Варна) 
Черноморец (Бургас)- Сокол (Марково) 
Спартак (Пловдив)- Национал (София) 
ЦСКА 1948 (София)- Димитровград 
ОФК Спартак (Плевен)- Славия (София) 
Левски (Сф)- Етър ВТ (В. Търново) 

Първите срещи са на 20-и октомври, а реваншите на 27-и октомври. Основен начален час е 14.30 часа 

Юноши (младша възраст, родени 2006): 

Лудогорец (Разград)- Славия, първата среща е от 10.30 часа, а реваншът от 11.00
Берое (Стара Загора)- Септември (София) 
Левски (Сф)- Локомотив (Пловдив) 
ЦСКА-София- Ботев (Враца) 
ФК Кюстендил- Спартак (Плевен) 
Етър ВТ (В. Търново)- Ботев (Пловдив) 
Черно море (Варна)- Дунав 2010 (Русе) 
Марица (Пловдив)- Сините камъни (Сливен) 

Първите срещи са на 21-и октомври, а реваншите на 28-и октомври с основен начален час 14.30 часа. 

Деца, родени 2008-а година: 

Дунав (Русе)- Черноморец (Бургас) 
Славия (София)- Олимпия (Стара Загора) 
Прециз (Монтана)- Левски (София) 
Локомотив (Пловдив)- Черно море (Варна) 
Национал (София)- Септември (София) 
Лудогорец (Разград)- Сините камъни (Сливен), втората среща е от 11.00 часа в Самуилово 
Ботев (Пловдив)- Спартак (Плевен) 
Етър (В. Търново)- ЦСКА-София (втората среща е на 27-и октомври) 

Първите срещи ще се играят на 21-и октомври, а реваншът на 28-и октомври. Основен час е 14.30 часа.