Берое U15 завърши 0:0 с Черно море в среща от първенството на Елитната група. Двубоят се игра на стадион "Корабостроител" във Варна. Срещата се игра при лошо време в морския град, което наложи тима да промени стила си на игра.

И двата тима имаха своите шансове за успех като играчите на Слави Жеков първи имаха възможност да открият резултата след като Томи Донев остана сам срещу вратаря на домакините. В края на първата част домакините проопуснаха добра възможност от статично положение. След почивката Томи Донев удари греда, а домакините пропуснаха нова добра ситуация след корнер. "Като цяло равностоен мач, но трябва да си вкарваме положенията и се надявам на това в следващите мачове", заяви след двубоя наставникът на Берое Слави Жеков.